logo CORIN The Bridge to Business
Vítáme Vás CORIN Investment CORIN Programs CORIN Business CORIN Partners CORIN Info

Web Presentations

Careers

Pres Room

Site Map

Support

Contact UsContact Us
FAQs  
CORIN Info

  Press Room
  Společenství CR-CORIN
  CORIN Quiz
  FAQs
  Support
  Careers
  Contact UsKlub CORIN


"Klub CORIN" je velmi uzavřená společnost, kterou tvoří přátelé a sympatizanti obdobných názorů a tvůrčího myšlení blízkého skupině CR-CORIN.

U zrodu myšlenky založení si "svého vlastního klubu" stálo několik nadšenců, kteří jsou velmi činorodí a neustále "něco" vymýšlejí a zároveň zdokonalují již vymyšlené. Snažíme se navázat na vše dobré, co již bylo v našem "malém českém údolí" v oblasti aktivit skupiny CR-CORIN vymyšleno a zrealizováno. Stejně jako naši úspěšní "předchůdci" velmi intenzivně spolupracujeme s našimi přáteli v zahraničí a snažíme se o oboustrannou výměnu všeho pozitivního (myšlenek, nápadů, názorů …).

Protože jsou v našem "Klubu CORIN" velmi aktivní a činorodí lidé, vymýšlejí si pro své potěšení a zábavu také různé druhy pobavení, mezi které patří i oblíbený "CORIN kviz".

Věříme, že si i vy rádi "prolistujete" naší stránku "CORIN kviz" a zajisté správně zodpovíte všechny zde uvedené otázky. Vždyť dané otázky nejsou ani tak těžké, jako spíše zábavné a uchovávají nám minimální rozhled.
 
 ContactUsFaqsSiteMap

CORIN HomeCORIN InvestmentsCORIN ProgrammesCORIN BusinessesCORIN PartnersCORIN Info